100 великих чудес України, Нізовський А.Ю., 2010

100 великих чудес України, Нізовський А.Ю., 2010.

Ця книга оповідає про дивовижні об'єкти, розташовані на обширній території нашої країни. Це і прекрасні творіння рук людських — церкви і собори, замки і фортеці, палаци і садово-паркові ансамблі, і величні пам'ятники природи — печерні і озерні комплекси, рослинні і біологічні заповідні зони. Всі вони — унікальні, і кожен із них по праву можна вважати дійсним дивом України.
Розрахована на масового читача

100 великих чудес України, Нізовський А.Ю., 2010СОФІЙСЬКИЙ СОБОР У КИЄВІ.

З-поміж всесвітньо відомих храмів Софійський собор у Києві є одним з перших за художньою досконалістю, красою, величчю та масштабами. Навіть відомий мандрівник Павло Алеппський, який бачив Софію Київську в XVII столітті — не найкращі для неї часи, — сказав, що «розум людський не здатен її осягти». І абсолютно справедливі слова першого митрополита Русі Іларіона, промовлені ним у проповіді, виголошеній, ймовірно, при освяченні собору в 1032 р.: «Церква чудова і славна всім окружним країнам, іншої ж не знайдеться у всіх землях від сходу до заходу».Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу 100 великих чудес України, Нізовський А.Ю., 2010 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать djvu
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - djvu - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Хештеги: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи: